ساعت کاری مجتمع دسترسی

ساعات کار بازار مبل ونوس

- ۹ صبح لغایت ۲۱ شب

- جمعه ها ۱۰ صبح لغایت ۸ شب

- اتوبان آیت ا... سعیدی ، چهارراه یافت آباد ، بازار مبل ونوس

 

چرا پارکت انتخاب میکنیم؟ back icon
چرا پارکت انتخاب میکنیم؟

خیلی از افراد ، پارکت را بخاطر آرامش و آسایش در محیط زندگی اشان استفاده می کنند. پارکت  را می توان در منازل ، ادارات ، مراکز تجاری استفاده کرد و دارای مزیت های بسیار زیادی است که آن را برای هر مکان انتخابی ضروری می کند.
یکی از مزیت های پارکت ، جذابیت و کیفیت بالای چوب است که این محصول را از محصولات دیگر که برای پوشش زمین استفاده می شود متمایز می نماید. خیلی از مردم دوست دارند پارکت را در منزلشان انتخاب کنند ولی بخاطر هزینه از آن صرف نظر می کنند  واز محصولات مشابه ارزانتر همچون کفپوش و.... استفاده می کند در صورتی که این تفکر بسیار اشتباه است .پارکت به اندازه ای که در تصور عموم گران به نظر می آید، نیست.
پارکت یک محصول با دوام است که عمر بسیار طولانی تری نسبت به محصولات دیگر که برای پوشش زمین بکار می رود و همچنین دارای رنگ ، طرح و فرمت های مختلفی هستند که قابلیت تطبیق پذیری با هر محیطی را دارد و همچنین به ارزش ملک شما می افزاید و زیبایی و گرمای خاص به آن می بخشد . این نوع پوشش همچنین بهتر از انتخابی مثل فرش است . فرش به نظر انتخابی راحترمی آید در حالیکه خیلی سخت تمیز می شود. اگر شما حیوان خانگی و یا بچه ای داشته باشید. فرش باید هرروز جارو شود و لکه ها ممکن است روی فرش باقی بماند . حتی متخصصین تمیز کردن فرش هم شاید نتوانند لکه ها را از فرش پاک کنند . اگر شما بصورت اتفاقی سفید کنندهای را روی فرش خود ریخته باشید، رنگ فرش از بین می رود و به راحتی قابل تعمییر نیست از طرف دیگر پارکت به شما اجازه می دهد. که سریعا"  ماده ریخته شده را جمع آوری و چوب را تمییز و تازه نشان می دهد.

در هنگام خرید پارکت باید به نکات زیر توجه کنید:
1-  اولین نکته در هنگام خرید پارکت ، کیفیت محصول ، ضمانتنامه و گارانتی محصول می باشد و بهتر است از شرکت های معتبر خریداری شود.
2-  نوع کاربری آن می باشد که در صنعت با درجه AC  مشخص می شود که در ذیل توضیح خواهیم داد:
    1-    AC1  : منطق مسکونی با تردد کم : مناسب برای اتاق خواب و فضای با تردد کم
    2-    AC2 : مناطق مسکونی با تردد معمولی مناسب برای اتاق پذیرایی و ناهار خوری
    3-    AC3 : مناطق مسکونی پرتردد و مناطق تجاری با تردد سبک، مناسب برای مناطق مسکونی پرتردد و مناطق تجاری با تردد کم
    4-    AC4 : مناطق تجاری با تردد معمولی
    5-    AC5 : مناطق تجاری با تردد زیاد مانند فروشگاههای بزرگ
3-  انتخاب رنگ مناسب برای فضای شما ست. رنگ طرح و ابعاد پارکت تأثیر بسیار زیادی در فضای داخلی شما می گذارد . در واقع در هنگام انتخاب رنگ پارکت باید رنگی را انتخاب کنید که متناسب با روحیه ، نیاز و فضای شما باشد.