ساعت کاری مجتمع دسترسی

ساعات کار بازار مبل ونوس

- ۹ صبح لغایت ۲۱ شب

- جمعه ها ۱۰ صبح لغایت ۸ شب

- اتوبان آیت ا... سعیدی ، چهارراه یافت آباد ، بازار مبل ونوس

 

راهکارهایی برای داشتن دکوراسیون پاییزی back icon
راهکارهایی برای داشتن دکوراسیون پاییزی

فصل پاییز یکی از زیباترین و خوشایندترین فصل‌‌هاي سال اسـت. با دکوراسیون پاییزی می‌‌توانید حال و هوای پاییز رابا تمام وجود احساس کنید. با سردتر شدن هوا و آغاز فصل پاییز می توانید با ایده های ساده و ارزان قیمت نمودی زیبا از این فصل را به منزل آورده و با ایجاد تنوع در منزل و به کارگیری رنگ های پاییزی مانند نارنجی و زرد و اقلام دکوری با تم پاییزی از زیبایی های تغییر فصل بهره گیرید. هماهنگی با تغییرات فصول علاوه بر ایجاد تنوع در دکوراسیون منزل و ایجاد حس و حال فصل جدید تاثیر بسیار عمیقی بر روحیه افراد گذاشته و هماهنگی روحیات انسان با تغییرات فضای بیرون احساسی متعادل ایجاد می کند. می توانید از کوسن‌ها و رومیزی‌ها و چیزهای ارزان تر شروع کنید. یا با کمی خلاقیت خودتان دکوری های زیبایی بسازید. 

شـما دریک عصر سرد پاییزی دوست دارید در گوشه‌اي از منزل بنشیند و فنجان داغ نوشیدنی خودرا در دست بگیرید، کتاب بخوانید و یا با سایر اعضای خانواده گفتگوی گرمی داشته باشید و اوقات خوبی را سپری کنید. لازمه چنین فضایی داشتن دکوراسیونی زیبا و آسان اسـت کـه بافتی مناسب دارد مثلاً از بالش‌هاي متعدد و نرم در آن استفاده شده اسـت و یا فضا با تعداد زیادی پتوی پشمی با کیفیت پوشیده شده اسـت. شـما با این پتوها و بالش‌ها در هر گوشه‌اي می توانید آسان باشید. یک فرش ساده پشمالو هم میتواند بـه آسان‌ و دنج شدن فضا کمک کند و شـما در آن احساس آرامش بیشتری خواهید داشت. میتوانید از دمپایی‌ها و پاپوش‌هاي پشمالو هم استفاده کنید و این اسانی و گرما رابه حداکثر برسانید.

صبح‌ها و عصرها در فصل پاییز تاریک و دلگیر هستند و داشتن نور مصنوعی کافی میتواند از دلگیری فضا بکاهد پس لازم اسـت کـه دراین فصل از انواع لامپ و چراغ بـه میزان کافی استفاده کنید و دکوراسیون پاییزی منزل خودرا شکل دهید. دقت کنید تا نورها آفتابی باشند. استفاده از شمع های متعدد در گوشه و کنار خانه نیز خوب است. همچنین یک چراغ مطالعه پرنور برای گوشه‌اي از اتاق خود انتخاب کنید کـه طبق معمول در آن قسمت مطالعه می کنید.

رنگ ها

هنگام دکوراسیون خانه بـه شکل پاییزی یادتان باشد، رنگ‌‌هایي مانند نارنجی، زنگار و زرد طلایی باید بکار گرفته شوند. البته می‌‌توان از رنگ‌‌هاي قهوه اي، قرمز و قهوه اي متمایل بـه زرد نیز استفاده کرد. به سراغ رنگ های تیره بروید تا خانه گرم تر و دنج تر به نظر بیاید.

 

میوه ها
می توانید سبد و کاسه ای پر از مخروط های کاج و میوه های درخت بلوط و گردو و کدو تنبل، روی میز یا روی طاقچه بگذارید.

 

رایحه ها

  بوی باران و برگ‌هاي خیس شده، بوی کدو تنبل و ترشی، بوی چوب‌هایي کـه در اتش جرقه می زنند و می‌سوزند، بوی دارچین و سیب، شمع هایی که رایحه چوب، ادویه‌اي و دودی 

 

کارهای هنری


1) تزیین میز با حلقه بزرگ گل و شمعدان
تزیین میز، ساده و آسان و در عین حال، مهم است. می توانید از ۱۸ حلقه گل به رنگ های نارنجی و طلایی استفاده کنید. شمعدان های برنجی، دکوراسیون را تکمیل می کنند.

 

2) تزیین دورتادور آینه یا عکس
تزیین دورتادور آینه یا عکس با برگ های قهوه ای، سبز و طلایی کار ساده ای است که زمان زیادی نمی برد.


3) حلقه ای چوبی از برگ های قرمز
یک حلقه چوبی تهیه کنید و آن را با برگ های درخت بلوط به رنگ های قهوه ای، سبز و طلایی بپوشانید. حلقه را روی در یا روی میز کنار شمعدان های تان بگذارید.


4) تزیین سبد چوبی با برگ های پاییزی و گندم
این سبد که با برگ های قرمز، سبز و طلایی پر شده برای روی طاقچه و میز ناهارخوری انتخاب بسیار خوبی است. حتی می توانید اندازه کوچک آن را برای میز قهوه یا کنار میز درست کنید. می توان از شاخه های گندم هم برای پر کردن این سبد استفاده کرد.